Home FLB-10-LED LED-es fényvető,akkumulátoros,hordozható, 10W - Jelenlegi ára: 5 582 Ft
Súly:
2
Gyártó:
Home
Termék típus:
Lámpa
Vonalkód (EAN):
Várható kiszállítás legkorábban:
1
Kézbesítési idő:
1-2 munkanap
Home FLB-10-LED LED-es fényvető, akkumulátoros, hordozható, 10W
? hordozható, kül- és beltéri kivitel ? 10 W chip LED ? akkumulátor: Li-ion 18500 / 3, 7 V / 2000 mAh ? világítási idő: max. 3 h ? töltési idő: 4-5 h ? tartozék hálózati adapter: PRI: 230 V~ / 50 Hz SEC: 5 V / 500 mA ? tartozék szivargyújtó adapter: PRI: 12-24 V SEC: 5 V / 1000 mA ? töltőkábelek hossza: 70 cm ? A lámpatestben a LED fényforrás nem cserélhető. A lámpa nem alkalmas kiemelő világításra. Energiahatékonysági osztály LED: A, A+, A++További részétek a használati utasításban: PDF